S láskou uvarený obed pre našich zdravotníkov

Veľmi pekne ďakujeme manželom Skladaným z reštaurácie SOUL RESTAURANT zo Starého Smokovca a Jankovi Dudášovi, ktorí sa rozhodli potešiť našich zdravotníkov skvelým obedom v podobe 105 porcií polievok a hlavných jedál.
❓ Ako vznikla takáto myšlienka ❓
Ako uvádza pani Skladaná“Počas druhej pandémie korona vírusu nás kontaktoval šéfkuchár z tatranského hotela Ján Dudáš, ktorý ostal momentálne bez práce. S myšlienkou pomoci pre druhých, sám navrhol, že ak by sme boli ochotní mu dovoliť u nás variť ( poskytnúť mu priestor na realizáciu, náklady za vodu, elektrinu, plyn, … pomoc pri hľadaní sponzorov…), rád by navaril jedlo pre ľudí, ktorí to v tejto ťažkej dobe potrebujú.“
❓ Prečo sa rozhodli práve pre nás ❓
„Sama som rodáčka z LM a aj narodená vo Vašej nemocnici,
taktiež naše dve deti boli narodené práve v nemocnici v LM, čiže ma spájajú príjemné spomienky práve z tohto miesta a z ochotného personálu. Po telefonáte s MUDr. Jánom Drobčom som bola veľmi potešená, že aspoň malou „dávkou“ jedla sa Vám čiastočne môžeme zavďačiť za všetko čo robíte pre nás – občanov LM. Verím, že Vám jedlo chutilo a aspoň trošku sme Vám spríjemnili tieto ťažké dni.“ doplnila pani Skladaná z reštaurácie SOUL RESTAURANT.
Ešte raz veľmi pekne ďakujeme a je obdivuhodné že ľudia, ktorí by sami potrebovali pomoc a podporu v takejto situácii, myslia na druhých a rozhodli sa ich potešiť a spríjemniť tieto náročné dni. ?❤ ?

0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť k diskusii?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár